Axl Rose i Mickey Rourke są 50-letnim małżeństwem. Tak twierdzi kanadyjska telewizja

Aleksandra Degórska
24.12.2018 11:35
Axl Rose i Mickey Rourke|undefined Fot. TRF Images / Splash News/EAST NEWS; Retna/Photoshot/REPORTER/East News;

Wszystkiego najlepszego! Żart stał się hitem internetu.

Wpadki to rzecz normalna, nie sposób ich uniknąć. Błędy zdarzają się najlepszym, nawet mediom czasami potknie się noga. Jednak to, co zobaczyli widzowie lokalnej kanadyjskiej telewizji NTV News w St. John’s, na pewno zdziwiło niejednego fana Guns N' Roses.

Axl Rose i Mickey Rourke są 50-letnim małżeństwem

Oglądasz program, prezenter mówi o parach, które obchodzą okrągłe rocznice ślubu... i nagle widzisz nietypową parę, jaką się Axl Rose i Mickey Rourke, którzy obchodzą 50. rocznicę ślubu. Co ciekawe gwiazdorzy ukryli swoją tożsamość i zostali przedstawieni jako Max i Geraldine Bailey. Nie wiadomo, jak doszło do takiej sytuacji - czy to pomyłka telewizji, czy może jakaś para postanowiła zażartować z widzów i przekazała telewizji takie zdjęcie. Czujnym widzom jednak nic nie umknęło i suchy żart został nawet uwieczniony na krótkim nagraniu:

Przyznacie, że panowie na tym zdjęciu nie wyglądają zbyt urodziwie. Aktor i wokalista znają się od dawna i można ich niekiedy spotkać razem na meczach bokserskich. Powyższe zdjęcie pochodzi właśnie z jednego meczu w Staples Center w Los Angeles.

Teraz już wiecie, gdzie możecie spotkać Axla Rose'a, gdy odpoczywa od trasy koncertowej, która wystartowała w kwietniu 2016 roku. Guns N' Roses zarobił w sumie 562 milionów dolarów i wskoczył na 2. pozycję najbardziej dochodowych tras koncertowych w historii.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.