Bad Wolves zagrał cover „Zombie” z wokalistą Five Finger Death Punch

Aleksandra Degórska
09.08.2018 11:25
Bad Wolves i wokalista Five Finger Death Punch w coverze Zombie|undefined Fot. kadr z wideo

Jak muzycy Bad Wolves i Five Finger Death Punch poradzili sobie ze znanym utworem The Cranberries?

Bad Wolves zaprosił do współpracy Dolores O’Riordan z The Cranberries, która miała gościnnie wystąpić w coverze „Zombie”. W dniu, w którym miała nagrać wokale znaleziono ją martwą w hotelu w Londynie. Zespół ostatecznie postanowił nagrać utwór i umieścił go na albumie „Disobey”, który ukazał się 11 maja 2018.

W konsekwencji cover stał się sporym przebojem i doczekał 119 milionów wyświetleń na YouTubie. Numer został również wytypowany przez Spotify jako prawdopodobny hit lata 2018. Bad Wolves postanowił przekazać 250 tysięcy dolarów ze sprzedaży singla dla rodziny zmarłej wokalistki The Cranberries.

Formacja jest obecnie w trasie razem z Five Finger Death Punch oraz Breaking Benjamin. Oczywiście na koncertach Bad Wolves nie może zabraknąć kawałka „Zombie”.

Bad Wolves raz z wokalistą Five Finger Death Punch wykonali „Zombie”

Podczas występu 7 sierpnia 2018 w Saint Louis w stanie Missouri Bad Wolves zaprosił na scenę frontmana Five Finger Death Punch, by wykonać cover The Cranberries. Nagranie z tego wydarzenia opublikował zespół Bad Wolves. Jak Ivan Moody poradził sobie z tym utworem?

Niespodziewana śmierć wokalisty The Cranberries

Dolores O’Riordan zmarła 15 stycznia 2018 w hotelu w Londynie, w trakcie nagrywania nowego materiału The Cranberries. Wokalistka odeszła w wieku 46 lat. Z powodów zdrowotnych musiała odwołać część koncertów w 2017 roku, cierpiała na anoreksję i depresję. Na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci, przy czym media mówią, że Dolores mogła umrzeć z powodu zatrucia narkotykami.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.