Basista Pearl Jam zapowiedział solowy album

Aleksandra Degórska
09.02.2018 14:18
Basista Pearl Jam zapowiedział solowy album Fot. kadr z wideo

Jak na razie nie podano wiele informacji, ale jedno wiadomo na pewno - krążek pojawi się już niedługo.

Oczywiście fani czekają na nowy krążek Pearl Jam, ale w tej kwestii pozostaje nam cierpliwe czekanie. Tymczasem jednak będziemy mogli posłuchać kolejnego solowego krążka basisty zespołu - Jeffa Amenta.

Muzyk zapowiedział, że już w marcu 2018 roku na rynku pojawi się 3. solowa płyta zatytułowana „Heaven/Hell”. Informacja o wydawnictwie pojawiła się w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone, w którym basista wymienił ulubione piosenki z 2017 roku - w zestawieniu pojawiły się taki kompozycje, jak „Mourning Sound” Grizzly Bear, „Deadly Valentine” Charlotte Gainsbourg, czy „Why Didn't You Say That?” The Lemon Twigs.

Nadchodzące wydawnictwo będzie następcą płyty z 2012 roku zatytułowanej „While My Heart Beats”. Ostatnio również inny członek Pearl Jam zajął się solową karierą. Matt Cameron wydał debiutancki album „Cavedweller”.

Pearl Jam w Polsce

Jednym z 14 przystanków trasy po Europie w wakacje 2018 będzie Tauron Arena Kraków. Pearl Jam zagra w Krakowie 3 lipca 2018. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Live Nation. Wejściówki kupicie w cenach 335 złotych (trybuny) i 375 złotych (trybuny i GA).

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.