Basista odszedł ze Steel Panther. Nie uwierzycie, czym teraz będzie się zajmować Lexxi Foxx

19.07.2021 10:34
Steel Panther Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Oświadczenie Steel Panther Was zaskoczy. Nowe zajęcie basisty kapeli jest bardzo nietypowe...

Dawno nie mieliśmy żadnych wieści od Steel Panther. Wiosną 2021 zespół poinformował o przeniesieniu koncertów na 2022 rok, zaś pod koniec 2018 roku basista Lexxi Foxx z powodu uzależnienia od seksu, trafił na odwyk. Teraz zespól udostępnił oświadczenie, którego chyba nikt się nie spodziewał - Lexxi Foxx odszedł ze Steel Panther. Jaka jest przyczyna?

Polecamy

Basista odszedł ze Steel Panther. Nie uwierzycie, czym teraz będzie się zajmować Lexxi Foxx

Steel Panther opublikował oświadczenie, oczywiście w swoim stylu. Dowiadujemy się z niego, że Lexxi Foxx nie będzie się już udzielać w zespole, a jego nowe zajęcie jest naprawdę zaskakujące:

Wielka pandemia 2020-2037 dotknęła nas wszystkich. Dla niektórych pojawiły się nowe szanse i możliwość szukania prawdziwego powołania. Tak wygląda historia Lexxi'ego, założył własny biznes "Sexy Lexxi's Prettiest Pets", żeby w czasie lockdownu uzbierać pieniądze na botoks. Jednak zdarzyło się coś niesamowitego - zdał sobie sprawę, że woli upiększać zwierzęta niż samego siebie.

W oświadczeniu dalej czytamy, że Lexxi odstawił w końcu swoje lusterko i skupił się na nowej pasji - sprawianiu, że brzydkie psy stawały się piękne. Z tego też powodu Lexxi Foxx postanowił odejść z zespołu. Zespół stwierdził żartobliwie:

Steel Panther będzie grać dalej. Możliwe, że nie znajdziemy tak pięknego basistę, ale to nie będzie trudne, by znaleźć kogoś, kto będzie mu dorównywał intelektem.

Przeczytaj całe oświadczenia Steel Panther:

steel

W ramach przeniesionej na przyszły rok trasy „Heavy Metal Rules Tour”, zespół Steel Panther zagra w Polsce w nowych terminach: 28 czerwca 2022 w warszawskim klubie Proxima oraz 29 czerwca 2022 w krakowskim klubie Kwadrat. Zobaczymy, kto pojawi się w roli nowego basisty zespołu.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.