Beavis i Butt-head w prawdziwym świecie!

Urszula Drabińska
23.01.2015 19:10
Beavis i Butt-head w prawdziwym świecie! Fot. materiały prasowe

W latach 90. marzyliście, by zaprzyjaźnić się z tymi wariatami? Gdybyście w rzeczywistości zobaczyli ich na ulicy, co innego mielibyście w głowie…

Najprawdopodobniej uciekalibyście czym prędzej tam, gdzie pieprz rośnie! Może w kreskówce byli z nich rozrywkowi goście, ale w prawdziwym świecie pozytywnych uczuć raczej by nie budzili…

beavis1

Popiersia nastolatków z Highland w Teksasie przygotował dla jednej z amerykańskich galerii specjalista od efektów specjalnych, Kevin Kirkpatrick.

Chciałem pozostać wierny filmowi rysunkowemu.

Czapki z głów! Udało mu się to wyśmienicie, mimo kilku problemów, m.in. z pryszczami Butt-heada. Zamontowanie mu na zębach aparatu było już banalne.

butthead1

Nadal chcielibyście wyskoczyć z nimi na piwo lub też siedzieć przed telewizorem, pożerać nachosy i komentować oglądane teledyski?
Ktoś się odważył i zapłacił za dzieło Kirkpatricka 14 tys. dolarów. Podobno bohaterom swojego dzieciństwa zamierza zamontować w ustach głośniczki, by mogli ze sobą rozmawiać…

Twórca popiersi zadedykował swoje dzieło babci. 90-latka miała akurat problemy z sercem i trafiła do szpitala. Chciał ją dobić?

Chciałem tylko, by była ze mnie dumna!

I pewnie jest, podobnie jak autor serialu, Mike Judge.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.