Behemoth udostępnił klip do „The Satanist”

Magda Słomka
15.09.2015 12:31
Behemoth udostępnił klip do „The Satanist” Fot. kadr z wideo

Zespół pod przewodnictwem Adama „Nergala” Darskiego podzielił się z fanami teledyskiem do tytułowego utworu promującego najnowszą płytę - „The Satanist”. Zobaczcie!

Po klipach do kawałków „Blow Your Trumpets Gabriel”, „Ora Pro Nobis Lucyfer” i „Messe Noire” nadszedł czas na kolejny teledysk do utworu z albumu grupy Behemoth, który ukazał w lutym 2014 roku. Wideo oddaje mroczny klimat Warszawy, która w tym wypadku miała stać się bezimienną metropolią, o czym powiedział sam reżyser obrazu, Andrzej Dragan...

Jest to obraz alienacji i ostatecznego odrzucenia nadwrażliwego charakteru  przez anonimowe miasto.

Teledysk promujący 10. studyjną płytę zespołu Behemoth według Nergala porusza temat bezpośrednio związany z dzisiejszym światem...

Behemoth zawsze opowiadał o przełamywaniu barier i tabu wychodząc poza strefę komfortu i myślał nieszablonowo! Oto my z nowym wideo. To już czwarty oficjalny klip promujący „The Satanist”... Pomysłodawcą teledysku jest reżyser, Andrzej Dragan. Akcja rozgrywa się w nowoczesnej Warszawie w obecnych czasach. Tam, gdzie cielesny świat spotyka się z nieznanym... (...) Tam, gdzie SACRUM jest gwałcone przez PROFANUM.

Ostatni krążek grupy nie doczeka się prędko swojego następcy. Lider zespołu Behemoth stwierdził, że kapela przede wszystkim skoncentruje się teraz na koncertowaniu. Muzyk zapewnił, że kapela zmieniła swoje podejście do nagrywania kolejnych albumów.

Skupiam się na tym co tu i teraz. Chcemy wycisnąć z tej płyty wszystkie soki i mieć pewność, że cała trasa przebiegnie bez problemów. Zależy nam na tym, żeby ludzie odnieśli wrażenie, jakbyśmy mieli grać po raz ostatni. Kiedyś miałem tak, że po każdym nowym albumie planowałem już kolejny, bo chciałem przeskoczyć samego siebie.

Podoba Wam się nowy klip zespołu Behemoth?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.