Behemoth zagrał na żywo nowy kawałek. Posłuchajcie "Ov My Herculean Exile" [WIDEO]

19.04.2022 10:47
Behemoth zagrał na żywo nowy kawałek. Posłuchajcie "Ov My Herculean Exile" [WIDEO] Fot. Gonzales Photo/Nikolaj Bransholm/Photoshot/East News

Nergal i spółka są teraz na trasie z Napalm Death i Arch Enemy. W ramach tego potężnego tournee po USA, grupa postanowiła zagrać nowy kawałek "Ov My Herculean Exile".

Behemoth zagrał nowy kawałek na żywo [WIDEO]

Behemoth wybrał się na trasę koncertową po USA, gdzie towarzyszą Napalm Death i Arch Enemy. Tournee "The North American Siege 2022" rozpoczęło się 16 kwietnia w Tempe w Arizonie - stamtąd pochodzą również pierwsze nagrania nowego singla Behemotha o tytule "Ov My Herculean Exile".

Polecamy

Nowy kawałek Behemotha ma zadebiutować na krążku, który pojawi się w sprzedaży jeszcze w 2022 roku. Piosenkę usłyszycie poniżej:

Ten utrzymany w średnim tempie wałek jest bardzo atmosferyczny i brzmi jak naturalna kontynuacja tego, co Behemoth zaprezentował na swojej ostatniej płycie "I Loved You At Your Darkness" z 2018 roku. 

Polecamy

Przypominamy, że pod koniec 2021 roku odbył się koncert ''XXX Years Ov Blasphemy'', który odbył się z okazji 30-lecia zespołu i był podzielony na 3 sety - każda część wydarzenia była poświęcona konkretnej dekadzie w historii zespołu.

Nadal czekamy na oficjalne informacje dotyczące nadchodzącego krążka Behemotha. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.