Biafra i Napalm Death w utworze „Nazi Punks Fuck Off”!

Magda Słomka
02.03.2015 15:18
Biafra i Napalm Death w utworze „Nazi Punks Fuck Off”! Fot. kadr z wideo

Muzycy zagrali wspólnie piosenkę w oryginale wykonywaną przez Dead Kennedys. Zobaczcie wideo i sprawdźcie, jak im poszło!

Lider zespołu Dead Kennedys, Jello Biafra, postanowił dołączyć do muzyków z Napalm Death. Artyści zagrali kawałek „Nazi Punks Fuck Off” na koncercie w Oakland Metro Operahouse w Kalifornii. Posłuchajcie, jak brzmi ten utwór zagrany w niezwykłym składzie!

„Nazi Punks Fuck Off” w oryginale wykonywany był przez Dead Kennedys. Piosenka pojawiła się na stronie B singla „Moral Majority”, który ukazał się w 1981 roku. Napalm Death nagrał cover słynnego kawałka i umieścił go w 1993 roku na minialbumie zatytułowanym po prostu „Nazi Punks Fuck Off!”.

Jak podoba Wam się ta nietypowa wersja?

Przypominamy, że Napalm Death będzie jedną z gwiazd festiwalu Ursynalia 2015, który odbędzie się 29 i 30 maja 2015 roku. Pozostałe ogłoszone zespoły, które wystąpią na kampusie SGGW to Epica,  Hatebreed, The Qemists, Unearth, Deyacoda, Guano Apes, Skindred, Jelonek, Farben Lehre, Bracia Figo Fagot, Bednarek, Coma i Chemia. Kolejne zapowiedzi już wkrótce!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.