Blackmetalowa Barbie podpala kościoły i uprawia headbanging

25.04.2019 16:18
Blackmetalowa Barbie|undefined Fot. kadr z wideo

Barbie i black metal? Zobaczcie, jak prezentowałaby się słynna lalka, gdyby producent postanowił puścić oczko w stronę metalowców.

Legendarna już lalka Barbie obchodzi w 2019 roku swoje 60-lecie. Zabawka firmy Mattel nadal jest bardzo popularna, a producent wymyśla co rusz nowe wcielenia lalki. Dotychczas Barbie była nie tylko księżniczką czy wróżką, ale również wcielała się w rolę słynnych kobiet, np. Joan Jett, Jennifer Lopez czy Martyny Wojciechowskiej. Czy jednak kiedykolwiek przyszło Wam do głowy, by na sklepowej półce znaleźć blackmetalową lalkę Barbie? Na pewno nie, ale ktoś jednak wpadł na taki pomysł.

Blackmetalowa Barbie podpala kościoły i uprawia headbanging

W sieci pojawiła się parodia reklam Barbie - na pewno kojarzycie uśmiechnięte małe dziewczynki, które bawią się lalkami i pokazują, co też potrafi ta słodziutka zabawka. Teraz wyobraźcie sobie, że spot reklamowy został nagrany przez metalowców, którzy pomalowali twarz Barbie, jak również założyli jej koszulkę z nieczytelnym logo metalowej kapeli.

Przeczytaj także

Co można robić z taką zabawką? Ukazuje się, że dosyć sporo - jak na prawdziwego blackmetalowca przystało Barbie podpala kościoły i uprawia headbanging.

Jeżeli nigdy nie przypuszczaliście, że słowa black metal i Barbie można ze sobą zestawić, to już wiecie, że wszystko jest możliwe. Wiele małych dzieciaków lubi metalowe brzmienia i kto wie, może zainteresowałoby się taką nietypową zabawką.

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.