Bon Jovi pali mosty dla fanów

Robert Skowronski
18.07.2015 16:44
Bon Jovi pali mosty dla fanów Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Zespół wyda „specjalny album dla fanów”. Nie będzie to jednak regularny studyjny krążek Bon Jovi, który pojawi się dopiero w przyszłym roku. Dowiedz się więcej o planowanym na 21 sierpnia 2015 roku „Burning Bridges”.

Płyta ta będzie podziękowaniem dla wielbicieli grupy, a jednocześnie ma wspierać jesienną trasę kapeli. Znajdą się na niej dwie nowe kompozycje - „Saturday Night Gave Me Sunday Morning” i „We Don't Run”. Reszta zawartości krążka nie została jeszcze ujawniona.

Drugi z wymienionych utworów został napisany przez Jona Bon Joviego i producenta Johna Shanksa, który nagrał też gitarowe solo do numeru. Miał on już wcześniej okazję współpracować z zespołem - to on odpowiadał za brzmienie płyt „What About Now”, „The Circle”, „Lost Highway” i „Have a Nice Day”, czyli wszystkich czterech ostatnich wydawnictw kapeli.

Znany jest fragment tekstu kompozycji:

Not afraid of burning bridges'Cause I know they’re gonna light my wayLike a phoenix from the ashesWelcome to the future, it’s a new day!

„Saturday Night Gave Me Sunday Morning” został napisany wraz z gitarzystą grupy, Richiem Samborą, który opuścił Bon Jovi w 2013 roku. Piosenka miała swoją światową premierę w jednej ze stacji radiowych. Polskiemu fan klubowi grupy udało się do niej dotrzeć:

W międzyczasie zespół pracuje nad kolejnym pełnym albumem, który ma się ukazać w 2016 roku.

Jak Wam się podoba „Saturday Night Gave Me Sunday Morning”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.