Bring Me The Horizon się weseli

Robert Skowronski
13.07.2015 12:54
Bring Me The Horizon się weseli Fot. East News

„Happy Song” to nowy utwór od zespołu Bring Me The Horizon. Kawałek pojawi się na piątej studyjnej płycie metalcore'owców. Posłuchajcie tej „wesołej” piosenki.

Ostatnią premierową kompozycją, którą pochwalili się Brytyjczycy było „Drown”. Apetyt fanów na następcę płyty „Sempiternal” z 2013 roku rośnie. Jednak na dany moment trzeba zaspokoić się bardzo apetyczną przystawką w postaci „Happy Song”, którą serwuje nam zespół. Skosztujcie jej:

Nie znamy jeszcze daty premiery nowej płyty Bring Me The Horizon. Według wcześniejszych ustaleń powinna ona już trafić do sprzedaży, jednak termin jej ukazania się został przesunięty.

Pozostaje czekać, jednak jak zapowiedział Oliver Sykes, wokalista zespołu, przez ten czas możemy zostać jeszcze parokrotnie przez nich zaskoczeni. Jak to ujął muzyk „to dopiero początek” i „niczego jeszcze nie słyszeliśmy”.

Najnowszym wydawnictwem grupy jest ich koncert „Live at Wembley Arena”, który ukazał się 2CD/DVD. Zespół zagrał na jednym z największych obiektów na całych Wyspach Brytyjskich 5 grudnia 2014 roku. Również i premiera tego materiału się opóźniła, gdyż planowo miała się odbyć jeszcze w maju 2015 roku. Udało się jednak. Oby podobny los spotkał nowy studyjny krążek - i to jak najszybciej.

Jak Wam się podoba „Happy Song” od Bring Me The Horizon?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.