Bruce Dickinson pojechał po fanie i zszedł ze sceny: Grecka ku*wo, muszę śpiewać! [WIDEO]

18.07.2022 16:44
Iron Maiden Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Na koncercie Iron Maiden zrobiło się gorąco, gdy jeden z fanów odpalił racę pod sceną. Bruce Dickinson mocno się zdenerwował, bo nie był w stanie kontynuować przez to występu.

Iron Maiden obecnie koncertuje promując album "Senjutsu" z 2021 roku i podczas występu w Atenach doszło do pewnego incydentu. Wszystko przez fana, który odpalił pod sceną podczas występu racę. Jakim cudem dał radę wnieść taki przedmiot na teren imprezy - tego nie wiadomo, ale jego zachowanie mocno zdenerwowało Bruce'a Dickinsona, który nie zostawił na nim suchej nitki.

Polecamy

Bruce Dickinson pojechał po fanie i zszedł ze sceny: Grecka ku*wo, muszę śpiewać! [WIDEO]

16 lipca 2022 podczas koncertu na Stadionie Olimpijskim w Atenach doszło do niezbyt przyjemnej sytuacji. Bruce Dickinson postanowił przerwać występ. Stało się to podczas utworu "The Numer of the Beast", gdy jeden z fanów stojących pod sceną odpalił racę. Wokalista nie wytrzymał i wykrzyczał ze sceny:

Ku*wa z pie*doloną racą, muszę tu śpiewać. Piepr*ony gnoju, grecka ku*wo. Dobra, muszę zaśpiewać, pie*rz się.

Po tych ostrych słowach Bruce zszedł ze sceny, prawdopodobnie po to, by poczekać, aż zniknie dym, który utrudnia mu śpiewanie. Ostatecznie Dickinson wrócił do zespołu, ale trudno było mu zsynchronizować się z muzykami.

Polecamy

Iron Maiden zagra koncert w Warszawie

Miejmy nadzieję, że na warszawskim koncercie obędzie się bez takich incydentów. Iron Maiden zagra 24 lipca 2022 na PGE Narodowym w Warszawie i gościem specjalnym będzie Within Temptation, zaś zespołem otwierającym Lord Of The Lost.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.