Children Of Bodom nagrywa 9. studyjną płytę!

Magda Słomka
07.04.2015 17:39
Children Of Bodom nagrywa 9. studyjną płytę! Fot. nuclearblast.de

Fiński zespół wszedł do studia nagraniowego, by nagrać następcę „Halo of Blood” z 2013 roku. Skąd o tym wiemy?

Kapela udostępniła na Facebooku zdjęcie perkusisty. Jaska Raatikainena ma na nim bardzo poważną minę i w skupieniu wybija rytm nowego kawałka kapeli. Skąd wiadomo, że nowego?

Nagrywanie bębnów na najnowszy album rozpoczęte! Śledźcie nasze aktualizacje!
children fb

Cieszycie się z dobrych wieści? Płyta ma ukazać się jeszcze w 2015 roku.

W 2014 roku trasa Children Of Bodom z Machine Head, Epicą i Battlecross po Ameryce Północnej została odwołana. Wszystko z powodu nagrań Machine Head do płyty „Bloodstone & Diamonds”, które się przedłużyły.

Lider Children Of Bodom, Alexi Laiho, był zawiedziony tym faktem. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...

Takie rzeczy się zdarzają, życie toczy się dalej, a teraz przynajmniej mamy dodatkowe półtora miesiąca, by nagrać nowy materiał COB. Zamiast skupiać się na negatywach, zacznę więc pisać muzykę i będzie to wściekłe brzmienie.

W trakcie oczekiwania na nowy krążek, możecie popatrzeć na pewną zwariowaną papugę, która w naszym zestawieniu „TOP 5 papug, które kochają metal” świetnie radzi sobie z układem choreograficznym do kawałka „Hate me” Children Of Bodom!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.