Co Prodigy zagra na „Ibizie”?

Magda Słomka
14.10.2014 16:30
Co Prodigy zagra na „Ibizie”? Fot. en.wikipedia.org

Brytyjczycy w końcu zabrali głos w sprawie premiery nowego krążka. Czego możemy się spodziewać po pięciu latach przerwy od ich ostatniego wydawnictwa?

Zespół umieścił na Instagramie informację dotyczącą nowej kolaboracji.

Grupa ogłosiła współpracę z duetem z Nottingham, Sleaford Mods, przy materiale z nadchodzącego albumu Prodigy.

Autorzy hitu „Firestarter” opublikowali zdjęcia dwóch grup podzielone szczeliną. Obrazek opisali:

Właśnie zakończyliśmy współpracę ze Sleaford Mods przy sesji do naszego najnowszego albumu „Ibiza”. To jest cholernie poważne!

prodigy insta

Żaden członek zespołu nie ujawnił jeszcze szczegółowych danych dotyczących premierowego wydawnictwa. Jednak członek, Liam Howlett, powiedział, że nowe dźwięki zespołu będą bardziej brutalne, niż na poprzednich płytach.

Brzmienie będzie bardziej barbarzyńskie, wręcz dzikie w porównaniu do naszego poprzedniego materiału. To nie będzie old school, mocno gitarowe granie, czy nawet syntezatorowe. To rodzaj mieszanki. Te kawałki nie będą za bardzo przyjazne dla radia. Brzmią skrajnie.

Według Prodigy album ukaże się jeszcze w 2014 roku.

Nowy krążek, którego nazwy jeszcze nie znamy, będzie szóstą studyjną płytą Prodigy. Ostatnia płyta Brytyjczyków to „Invaders Must Die” z 2009 roku. Posłuchajcie singla "Omen".

Czekamy!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.