Co by było, gdyby Rob Zombie nagrywał świąteczne piosenki? Tak brzmi parodia utworu "Dragula"

04.12.2019 16:26
Rob Zombie|undefined Fot. kadr z wideo

Na kanale Psychostick w serwisie YouTube pojawiła się parodia utworu Roba Zombiego. Tak brzmi "Dragula" w wersji świątecznej.

Świąteczny, rodzinny czas pełen kolorowych lampek i uroczo zapakowanych prezentów nie kojarzy się ze stereotypowymi metalowcami. Jednak słuchanie muzyki ekstremalnej nie wyklucza obchodzenia, a nawet odczuwania radości z powodu Bożego Narodzenia. W sieci bez problemu znajdziemy nawet odpowiednią, świąteczną muzykę dla fanów rocka i metalu.

Rob Zombie "Dragula" w wersji świątecznej

Wielbiciele Metalliki na pewno chętnie obok tradycyjnych kolęd i przeboju Wham! włączą sobie w święta składankę "And Christmas for All" z niestandardowymi wersjami ulubionych hitów. Z kolei ci, którzy potrzebują większego urozmaicenia mogą skorzystać ze składanki "We wish you a metal xmas (and a headbanging new year)", gdzie gwiazdy rocka takie jak Alice Cooper, Dave Grohl czy Lemmy Kilmister wykonują świąteczne piosenki.

Przeczytaj także

Oprócz tego na kanale Psychostick pojawiła się świąteczna parodia hitu "Dragula". Twórcy zmienili tekst i nakręcili własny teledysk, który trafi w gust każdego, kto ma ochotę na alternatywną rozrywkę w nadchodzące święta.

Utwór "Dragula" pochodzi z debiutanckiego albumu solowego Roba Zombiego - "Hellbilly Deluxe" z 1998 roku. W piosence użyto wykonywany przez Christophera Lee fragment audio z filmu grozy "Miasto umarłych".

Zobacz też: Rob Zombie zaatakował fankę na koncercie [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.