Co kryje „The Book Of Souls” Iron Maiden?

Magda Słomka
06.09.2015 14:04
Co kryje „The Book Of Souls” Iron Maiden? Fot. kadr z wideo

Możecie się przekonać już teraz. Jeśli jeszcze nie wyposażyliście się w nową płytę Iron Maiden, zobaczcie, co czeka na Was w środku!

Grupa Iron Maiden wydała 16. studyjny album zatytułowany „The Book Of Souls” 4 września 2015 roku. Wahacie się i nie wiecie w jakim formacie kupić płytę?

Mamy dla Was filmową podpowiedź, która być może ułatwi Wam wybór. Nie zamierzaliście nabywać nowego krążka Maidenów albo woleliście sprawić go sobie nielegalnie? Te filmy, mogą nawrócić Was na dobrą drogę. :)

Zobaczcie, jak prezentuje się wersja deluxe płyty „The Book Of Souls” oraz winylowa!

„The Book Of Souls” będzie pierwszym dwupłytowym studyjnym albumem Iron Maiden. Bruce Dickinson powiedział, że nie chce by był to ostatni krążek Ironów...

Mam naprawdę nadzieję, że nie będzie to ostatnia płyta. Miałem zbyt dużo zabawy przy robieniu tego albumu. Równie wiele będę miał na nadchodzącej trasie i to z kilku powodów - cieszę się, że będę mógł z wami rozmawiać, biegać, skakać i latać samolotem.

Przed oficjalną premierą nowego albumu heavymetalowców grupka fanów dostąpiła zaszczytu odsłuchu „The Book Of Souls”. 150 szczęśliwców udało się w podróż samolotem sterowanym przez Bruce'a Dickinsona. Celem startującego z lotniska w Wielkiej Brytanii Boeinga 737-400 był Paryż. Tam właśnie miłośnicy grupy mogli posłuchać pierwszego od 5 lat studyjnego albumu, z utworami „Speed Of Light”, „Empire Of The Clouds” czy „Tears of a Clown”.

Niestety aby zdobyć płyty Iron Maiden musimy postarać się trochę bardziej niż Brytyjczycy. Od 4 września 2015 roku mogą oni wyposażyć się w krążki tuż za rogiem – w sklepach sieci Tesco... Wydanie na trzech winylach kosztuje 24 funty, zaś wersja na CD 9 funtów. Jak to w hipermarketach bywa można liczyć na różne promocje. Kupując „The Book of Souls” dostajemy zniżkę na nabycie piwa Trooper za 1 funta, zamiast 1,99.

Podoba Wam się „The Book Of Souls” od środka?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.