Coldplay wykonał piosenki z najnowszej płyty. Jak brzmi "Everyday Life" i "Orphans" na żywo?

04.11.2019 11:05
Coldplay SNL|undefined Fot. . kadr z wideo Coldplay: Everyday Life (Live) - SNL/YouTube

Jeszcze w październiku 2019 roku Coldplay udostępnił informację, że pracuje nad nową płytą. Krążek ma się ukazać już niebawem.

Coldplay wystąpił gościnnie w programie Saturday Night Live. 2 listopada 2019 roku zespół wykonał na żywo dwa single z nadchodzącego albumu. 22 października 2019 roku na Twitterze kapeli pojawiła się fotografia listu, który szybko okazał się wiadomością do fanów kapeli. Z wiadomości można było się dowiedzieć, że najnowsza płyta zespołu ukaże się jeszcze w listopadzie 2019 roku.

Coldplay wykonał piosenki z najnowszej płyty. Jak brzmi "Everyday Life" i "Orphans" na żywo?

2 listopada 2019 roku Coldplay wystąpił gościnnie w programie Saturday Night Live. Kapela wykonała dwie piosenki, które ukażą się na najnowszej płycie. Mowa o "Orphans" i "Everydat Life".

Przeczytaj także

Do tej pory zespół wydał trzy single. Dwa z nich, "Orphans" i "Arabesque" zostały wydane tego samego dnia. Dwupłytowy album ma się ukazać 22 listopada 2019 roku. Ostatnim wydawnictwem kapeli jest płyta "A Head Full Of Dreams" wydana w 2015 roku.  

Zobacz także: Coldplay gra o tron

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.