Córka Michaela Jacksona wystąpiła z sobowtórem Kurta Cobaina. Zobacz nagranie z Paryża

13.03.2020 11:55
Paris Jackson|undefined Fot. Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Paris Jackson pojawiła się na występie w Paryżu, gdzie zagrała na jednej scenie w wyjątkowym towarzystwie. Jej towarzysz wyglądał niczym Kurt Cobain.

Paris Jackson to amerykańska modelka i aktorka, która odziedziczyła po swoim ojcu talent muzyczny. Dziewczyna jest drugim dzieckiem Michaela Jacksona. Artystka w 2018 roku stworzyła duet muzyczny The Soundflowers z muzykiem Gabrielem Glennem. Ich pierwszy koncert odbył się w Canyon Sessions.

Córka Michaela Jacksona i sobowtór Cobaina na jednej scenie

Paris potrafi doskonale śpiewać i gra na ukulele. Glenn towarzyszy jej uzupełniając piosenki swoim wokalem oraz gitarą akustyczną. Muzycy poza coverami znanych wykonawców grają również autorskie numery takie jak "Daisy" czy "In the Blue".

Przeczytaj także

Jeden z ostatnich koncertów duetu odbył się we Francji. Córka Michaela Jacksona i jej partner zagrali akustyczny set w Paryżu i zachwycili widownie. Fani grania Paris zauważyli, że jej towarzysz jest bardzo podobny do lidera Nirvany, Kurta Cobaina.

Trudno się dziwić. Muzyk ma długie blond włosy i często występuje w koszulach w kratę i dżinsach. Wspólny występ muzyków możecie zobaczyć poniżej:

 

Zobacz też: Wylicytował sweter Kurta Cobaina, a teraz chce go sprzedać. Mężczyzna nie chce nosić ubrania 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.