Crocsy dla fanów KISS. Zespół stworzył sygnowane klapki

16.05.2019 13:58
KISS Crocs|undefined Fot. : crocs.com

Zespół KISS po raz kolejny zaskoczył wszystkich. Od teraz fani mogą chodzić w klapkach swojego ulubionego zespołu.

Marka Crocs ma w swojej ofercie masę wzorów i kolorów. Znajdziemy buty damskie, męskie, dziecięce, trzewiki, klapki i sandały. Za co ludzie lubią to obuwie? Przede wszystkim za wygodę. Jeszcze do niedawna popularne Crocsy były uważane za jeden z największych obciachów, a w tym momencie cieszy się sporą popularnością. Być może dlatego zespół KISS wpadła na pomysł, żeby stworzyć swoje sygnowane gumiaki...

KISS ma sygnowane Crocsy!

Przeczytaj także

Jeszcze do niedawna Crocsy były nazywane "butami pielęgniarek". Jednak coraz częściej zaczęły świecić na nogach znanych blogerek i influencerek. Być może to właśnie skłoniło zespół KISS do stworzenia własnej kolekcji tego typu obuwia. Buty są już dostępne na oficjalnej stronie firmy. Do wyboru mamy 4 opcje. Możemy dostać gumiaki na platformie, z logo lub bez. Dodatkowo do butów możemy dobrać przypinkę z wizerunkiem ulubionego członka zespołu.

W jakiej cenie kupimy Crocsy z KISS?

Za klasyczne klapki zapłacimy ok. $23.99. Jednak za sandały z logo słynnej grupy musimy dać nieco więcej. Ceny zaczynają się od $49.99 i rosną do $54.99. Buty są prawdziwą gratką dla oddanych fanów zespołu.

KISS w Polsce 2019

Z okazji zbliżającego się koncertu KISS w Polsce 2019, fani mogą zainwestować w Crocsy. Koncert odbędzie się już niebawem. KISS zawita do Tauron Areny w Krakowie 18 czerwca 2019 roku. Ceny biletów zaczynają się od 185 złotych.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT KISS<<

Zobacz także: >>Znamy set KISS z pożegnalnej trasy<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.