Czy wiesz, że mama Toma Morello była wychowawczynią gitarzysty Toola?

29.08.2019 15:14
Adam Jones|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W jednym z ostatnich wywiadów Adam Jones, gitarzysta Toola opowiedział, że jego wychowawczynią była kiedyś mama Toma Morello z RATM.

Już 30 sierpnia 2019 roku ukaże się wyczekiwany album Toola - "Fear Inoculum". Podobno jedną z pierwszych osób, która mogła przesłuchać materiał z płyty, był Tom Morello z Rage Against The Machine. Muzyk jest wieloletnim przyjacielem zespołu, a relacja muzyków wyprzedza sukcesy zawodowe każdego z nich.

Mama Toma Morello była wychowawczynią gitarzysty Toola

Adam Jones, gitarzysta Toola zdradził w wywiadzie z Talk Is Jericho, że zna się z Morello od małego.

Tom i ja dorastaliśmy razem. Mama Toma była moją wychowawczynią. Mery to najfajniejsza kobieta, jaką kiedykolwiek spotkałem.

Przeczytaj także

Muzyk podkreślił, że chodził z Tomem na koncerty i pogłębiał więź zarówno z metalem z lat 80. jak i ze swoim przyjacielem.

Tom był bardzo inspirujący w okresie dorastania. Zawsze myślałem, że zostanie aktorem, miał świetną dykcję, bardzo dużo grał. Pamiętam też, że miał zespół Electric Sheep, ale byli okropni.

Obecnie obaj przyjaciele są na szczycie muzycznej kariery. Morello z Prophets of Rage pracuje nad nową płytą, a album Toola, chociaż jeszcze nie miał swojej premiery, nie schodzi z ust fanów kapeli. 

Zobacz też: Dlaczego fani czekali 13 lat na nową płytę Toola? Członek zespołu odpowiada 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.