Dave Grohl napisał cudowną piosenkę dla młodziutkiej perkusistki

15.09.2020 14:05
Dave Grohl|undefined Fot. AFP/EAST NEWS

Dave Grohl napisał piosenkę specjalnie dla 10-letniej perkusistki. Utwór to druga runda perkusyjnego wyzwania, które rzuciła mu Nandi Bushell.

Równie młoda, co zdolna perkusistka Nandi Bushell rzuciła rękawice samemu Dave'owi Grohlowi. Lider Foo Fighters podjął wyzwanie i wziął udział w tylko teoretycznie nierównym pojedynku z dziewczynką. Zabawa tak bardzo mu się spodobała, że zainicjował rundę drugą.

Dave Grohl napisał piosenkę dla 10-letniej perkusistki

Tym razem jednak Grohl nie sięgnął po znany repertuar. Postanowił docenić talent rywalki i napisał specjalnie dla niej uroczą piosenkę, w której wychwala jej niezwykłe umiejętności. Muzyk nagrał wideo, na którym gra na bębnach oraz wyśpiewuje utwór.

Przeczytaj także

Jak stwierdził artysta:

Każdy superbohater potrzebuje piosenki przewodniej. Ta jest dla ciebie.

W utworze słyszymy, że 20-latka jest superdziewczynką i numerem jeden oraz najlepszą perkusistką na świecie. Grohl śpiewa, że Nandi ma wielka moc, poczucie rytmu i jej świat kręci się wokół instrumentu.

To niejedyny miły gest ze strony gwiazdy rocka, jaki spotkał w ostatnim czasie dziewczynkę. Jej talent zauważył wcześniej Kirk Hammett, który docenił cover "Enter Sandman" w wykonaniu dziewczynki oraz Tom Morello, który wysłał jej swoją sygnowaną gitarę.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.