Dave Grohl niczym król

Małgorzata Wierzejewska
05.07.2015 14:20
Dave Grohl niczym król Fot. Kevin Mazur/ Facebook.com/ Foo Fighters

Foo Fighters powrócił w królewskim stylu. Dosłownie i w przenośni! Zespół, po prawie miesięcznej przerwie zagrał koncert w Waszyngtonie, a Dave Grohl... no cóż, sprawdźcie sami!

„Potrzeba matką wynalazków” - chyba każdy z nas zna to przysłowie. Zespołowi Foo Fighters też nie jest ono obce. Ponieważ złamana noga Dave'a Grohla uniemożliwia mu skakanie po scenie, muzyk postanowił sprawić sobie podświetlany tron!

foto: Facebook.pl/ Foo Fighters Fot. foto: Facebook.pl/ Foo Fighters

Foo Fighters, w dwudziestą rocznicę wydania swojej debiutanckiej płyty „Foo Fighters” i tak się składa, także w Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych, zagrał koncert w Waszyngtonie. Pierwszy od nieszczęśliwego wypadku na stadionie w Göteborgu w Szwecji.

Noga Dave'a Grohla cały czas nie jest sprawna, więc jasnym było, że zebrana na stadionie widownia raczej nie zobaczy go szalejącego na scenie.

Wokalista poradził sobie z tym znakomicie. Przez całe show siedział na podwyższeniu, a futurystyczny tron miał nawet specjalną podpórkę na zagipsowaną nogę.

Zobaczcie, jak Dave Grohl zaśpiewał kawałek „Times Like These”.

Przypomnijmy, że 12 czerwca 2015 roku w Göteborgu Foo Fighters zagrał tylko dwa kawałki, po których Dave Grohl został odwieziony do szpitala. Wokalista spadł ze sceny i złamał nogę.

Po tym, jak lekarze założyli mu gips, postanowił wrócić i dokończyć występ. Później wszystkie zaplanowane koncerty Foo Fighters zostały odwołane.

Kiedy już pozbędzie się gipsu, Dave Grohl będzie musiał przejść jeszcze kilkumiesięczną rehabilitację. Wszystko wskazuje więc na to, że 9 listopada 2015 roku w Krakowie w Tauron Arenie Foo Fighters, jak zwykle da z siebie wszystko! Oby tylko tron nie spodobał mu się zbyt mocno ;)

Podoba się Wam pomysł, na jaki wpadł Dave Grohl?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.