Dave Lombardo tęskni za Slayerem

Urszula Drabińska
11.09.2014 16:27
Dave Lombardo tęskni za Slayerem

Dave Lombardo przypisuje sobie autorstwo wszystkich piosenek z nadchodzącego albumu Slayera. Mimo że od ponad półtora roku w Slayerze już nie jest.

Były perkusista Slayera, Dave Lombardo, stwierdził niedawno, że wniósł ogromny wkład w najnowszy album grupy. Jej premiera przewidziana jest na 2015 rok.

Lombardo co i rusz żali się w jakichś mediach:

Pracowałem z Kerrym [Kingiem, gitarzystą Slayera] nad wszystkimi piosenkami, które znajdą się na nowej płycie. Pracują nad tym albumem już kilka lat. „Implode”, radiowy hit, zasadniczo opiera się na ścieżkach gitary, które stworzyliśmy podczas mojej sesji, ale oni usunęli moje bębny i dodali Paula [Bostapha, nowego perkusisty

W lutym 2013 roku w dość niemiły sposób – listownie – został wykopany ze Slayera.

Życie poza Slayerem

Na szczęście tymczasem Lombardo ma z czego żyć. Koncertuje z zaprzyjaźnionym zespołem Amen. Szykuje się też do premiery albumu “Fire From the Evening Sun” grupy Philm (już 15 września!) i od razu do wydania kolejnej EP-ki (luty – marzec 2015). A potem pewnie ruszy z nimi w kolejną trasę.

Zasypiając, mimo wszystko wciąż zapewne marzy o powrocie w szeregi thrashmetalowej legendy.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.