David Hasselhoff stwierdził, że nagra płytę z heavymetalowymi utworami, "bo może"

Joanna Chojnacka
09.04.2019 16:36
David Hasselhoff|undefined Fot. 0000292/Reporter

Gwiazda "Słonecznego Patrolu", David Hasselhoff zdradził, że na jego nowej płycie pojawią się metalowe utwory. Uznał, że może przecież zrobić, co chce. 

Wiele gwiazd kina poza graniem w filmach decyduje się na karierę muzyczną. Solową płytę wydał serialowy Dr House, Hugh Laurie, znany z filmów Marvela o Iron Manie, Robert Downey Jr., a swój własny zespół ma choćby ulubieniec płci pięknej Ryan Gosling. Z kolei 66-letni aktor, David Hasselhoff może pochwalić się niezwykle bogatą dyskografią. Mężczyzna nagrywa płyty od 1985 roku i ma na koncie blisko 20 albumów i pracuje nad kolejnym. 

Przeczytaj także

David Hasselhoff nagra płytę heavymetalową?

Hasselhoff zdradził w rozmowie z agencją prasową Deutsche Presse-Agentur, że na jego najnowszej płycie pojawią się utwory heavymetalowe. Zapytany skąd taki pomysł, bez wahania odpowiedział:

A dlaczego nie? Nie mam jeszcze tytułu albumu, ale powinien brzmieć mniej więcej "Wszystko jest dozwolone". Ponieważ robię wszystko, co chcę. Bo mogę i mam taką ochotę.

Aktor w 2014 roku miał już okazję wystąpić na austriackim festiwalu Nova Rock tuż po ikonach heacy metalu - Iron Maiden. W rozmowie z Kurier.at, powiedział wówczas, że lubi zarówno Ironów jak i np. Metallikę i często słucha ich muzyki. Tym razem sam chce się sprawdzić w podobnym repertuarze. 

Zobacz też: >>Aktorzy z „Gry o tron” znają się na metalu?<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.