David Lynch podejmie współpracę z Toolem?

Joanna Chojnacka
05.04.2019 17:27
David Lynch i Tool|undefined Fot. Gregg DeGuire/PictureGroup/EAST NEWS/ Michael Buckner/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Fani zespołu Tool i Davida Lyncha spekulują o ich nadchodzącej współpracy. Teoria może być prawdziwa, bo reżyserowi zdarzały się już kolaboracje z muzykami.

Zespół Tool od 13 lat trzyma swoich fanów w niepewności. Muzycy co chwila przekładają datę premiery nowego albumu i trollują słuchaczy, którzy powoli tracą nadzieję na nowy materiał ulubieńców. Ostatnio grupa zamieściła nowe zdjęcie w tle na swoim Facebooku, które sugeruje, że wyczekiwany krążek ukaże się jeszcze w tym roku. W trakcie oczekiwania wielbiciele grupy szukają kolejnych wskazówek, które zdradzą jakiekolwiek szczegóły o nadchodzącej płycie. Zamiast tego jednak, stworzyli teorię na temat współpracy zespołu z Davidem Lynchem.

Przeczytaj także

David Lynch i Tool podejmą współpracę

Fani Toola zauważyli, że gitarzysta Adam Jones i wokalista Maynard James Keenan niedawno zaobserwowali profil Davida Lyncha w mediach społecznościowych. Słuchacze uznali, że to nie może być przypadek i pewnie ma to związek z ich nadchodzącą współpracą.

Spekulacje mogą okazać się prawdziwe, ponieważ Lynch ma na swoim koncie kolaboracje z metalowymi wykonawcami. W 2013 roku wyreżyserował klip "Came Back Haunted" Nine Inch Nails. Z kolei ścieżka dźwiękowa do "Lost Highway" zawierała muzykę Rammsteina, The Smashing Pumpkins i Marylina Mansona.

Tool zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Grupa Tool pojawi się w Polsce w ramach Impact Festival 2019. Formacja wystąpi 11 czerwca 2019 roku w Tauron Arenie Kraków. Oprócz ekipy Maynarda Jamesa Keenana na imprezie pojawi się także Alice In Chains oraz Black Rebel Motorcycle Club.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT TOOLA W POLSCE <<

Zobacz też: >>Co by było, gdyby David Lynch reżyserował "Powrót Jedi”<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.