Decapitated i Acid Drinkers wystąpili razem na 30-leciu zespołu Titusa [WIDEO]

08.10.2019 17:03
Acid Drinkers|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Podczas świętowania trzydziestolecia Acid Drinkers do zespołu na scenie dołączyli muzycy Decapitated. Zobacz, jak wypadki razem w dwóch utworach.

5 października w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu odbył się specjalny koncert z okazji 30-lecia Acid Drinkers. Z tej wyjątkowej okazji ekipa Titusa zaprosiła na występ wyjątkowych gości. Na scenie pojawił się Paweł "Drak" Grzegorczyk z Huntera, Kasia Kowalska czy Wojciech Hoffman z Turbo. 

Acid Drinkers i Decapitated razem na scenie [WIDEO]

W imprezie wzięli udział również członkowie Decapitated. Wokalista grupy Rafał "Rasta" Piotrkowski w towarzystwie basisty Huberta Więcka dołączyli do składu Acid Drinkers i wykonali wspólnie dwa utwory. Wybór padł na "Anybody Home" i "Fuel of my Soul". Pierwszy z nich pochodzi z 1997 roku z płyty "Infernal Connection", drugi to nowszy o 11 lat numer, tym razem z albumu "Verses of Steel" Kwasożłopów.

Przeczytaj także

Na oficjalnym profilu Huberta Więcka na Facebooku pojawiło się nagranie z imprezy, które możecie zobaczyć poniżej:

Muzyk skomentował wydarzenie i podkreślił, jak ważne miejsce zajmuje Acid Drinkers w rozwoju jego muzycznej kariery:

Acid Drinkers to pierwszy polski zespół metalowy, który odkryłem pod koniec lat 90. Kiedy wziąłem do ręki gitarę, zaczynałem naukę właśnie od ich utworów. Dlatego ten występ tak wiele dla mnie znaczył, nie wspominając już o fakcie, że mogłem dzielić scenę z fantastycznymi muzykami takimi jak Tomasz Lipnicki, Wojciech Hoffman, Kasia Kowalska, Ania Brachaczek czy Paweł Grzegorczyk i niemal wszyscy gitarzyści Acidów, jacy przewinęli się przez zespół. Bawiłem się świetnie i chciałbym podziękować wszystkim za zaproszenie na ten wyjątkowy koncert.

Zobacz też: Acid Drinkers wyda reedycję "Strip Tease" na winylu. Kiedy premiera? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.