Decapitated nagrał singiel z wokalistką Jinjer. Zobacz klip do "Hello Death" [WIDEO]

08.04.2022 14:09
Decapitated Fot. Romana Nakówka / Antyradio.pl

Zespół Decapitated podzielił się nowym singlem zapowiadającym nadchodzący album. W kawałku usłyszymy wokalistkę Jinjer.

Zespół Decapitated opublikował drugi singiel z nowego albumu "Cancer Culture". Utwór nazywa się "Hello Death" i w kawałku usłyszymy jedną z najciekawszych wokalistek metalowych, Tatianę Shmayluk z zespołu Jinjer. Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do tego utworu.

Polecamy

Decapitated nagrał singiel z wokalistką Jinjer. Zobacz klip do "Hello Death" [WIDEO]

Lider zespołu, Wacław „Vogg” Kiełtyka, podkreśla, że wokal Tatiany jest wyjątkowy i bardzo cieszy się z tej współpracy:

W "Hello Death" połączyliśmy dwa różne światy muzyczne i efekt końcowy jest doskonały. Jak wszyscy wiecie, nieustannie uwielbiamy dodawać nowe elementy do naszej muzyki. W "Hello Death" udało nam się połączyć techniczny death metal z wokalem Tatiany, co nadaje utworowi epicki wręcz wymiar. Tekst opowiada o walce życia ze śmiercią - brutalne, ciężkie riffy połączyliśmy z kobiecym, spokojnym wokalem i ta kombinacja to absolutna nowość w muzyce Decapitated. Czasami trzeba opuścić własną strefę komfortu i zaryzykować, aby osiągnąć coś całkowicie epickiego.

Zobaczcie zrealizowany przez Grupę 13 klip:

Polecamy

Album "Cancer Culture" ukaże się 27 maja. Vogg wyznał, ze wybranie pierwszego singla nie było wcale takie proste, bo każdy utwór ma zupełnie inny klimat:

Ponieważ "Cancer Culture" jest utworem, który otwiera album, uznaliśmy, że będzie to idealny sposób na wprowadzenie Was w naszą nową muzykę. Oczekiwania, jeśli chodzi o nową płytę, były ogromne, nagrywanie jej było więc dla nas olbrzymim wyzwaniem. Ale ciężka praca się opłaca. Mieliśmy okazję zgromadzić niesamowitych ludzi, którzy zajęli się produkcją i pomogli nam osiągnąć jak najlepszy efekt. Jarek Szubrycht ponownie napisał dla nas niesamowite teksty o dysproporcji między marzeniami, ambicjami i aspiracjami ludzkości.

Głównym inżynierem dźwięku był Tomasz Zed Zalewski, David Castillo odpowiada za miks, a Ted Jensen nadał całości ostateczny szlif przy masteringu. Okładkę stworzył Fabio Timpanaro, włoski artysta.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.