Doda zaśpiewała cover Maanamu. Internauci są zachwyceni: "Ciarki przez cały występ" [WIDEO]

24.08.2022 17:50
Doda Fot. VIPHOTO/East News

Posłuchajcie, jak Doda zinterpretowała utwór "Krakowski Spleen". Fani Maanamu bardzo ciepło przyjęli występ piosenkarki.

Piosenki Maanamu chyba nigdy się nie znudzą. Nic dziwnego, że co rusz kolejny artyści sięgają po ten repertuar i interpretują słynne utwory na nowo. Porywanie się na kultowe piosenki to zawsze spore ryzyko, bo fani są bardzo wymagający. Doda jednak udowodniła, że świetnie się czuje w repertuarze Kory. Tak dobrze przeczytaliście - gwiazda pop wykonała utwór "Krakowski Spleen" i zachwyciła słuchaczy. Zresztą przekonajcie się sami, jak piosenka Maanamu zabrzmiała w wykonaniu Dody.

Polecamy

Doda zaśpiewała cover Maanamu. Internauci są zachwyceni: "Ciarki przez cały występ" [WIDEO]

Podczas Earth Festival w Uniejowie wystąpiły takie gwiazdy, jak m.in. Krzysztof Zalewski, Katarzyna Nosowska, Paulina i Natalia Przybysz czy Małgorzata Ostrowska. Trzeci dzień festiwalu odbył się pod hasłem "Gwiazdy dla czystej Polski" i na scenie zaprezentowała się m.in. Doda, która zaśpiewała utwór Maanamu "Krakowski Spleen". Piosenkarce towarzyszyła Grott Orkiestra oraz Konin Gospel Choir. Muzycy postanowili mocno zmienić aranżację utworu i taka nowa wersja piosenki bardzo spodobała się wielu widzom.

Pod nagraniem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, w stylu:

Genialnie to zaśpiewała! Miałem ciarki przez cały występ
Mówcie co chcecie ale to jest jedna z nielicznych osób która na żywo śpiewa zajebiście
Super wykonanie, taki repertuar jej siedzi. Jej rejestr i jej tonacja. Należy jej się duży szacunek za talent, za zaradność dużo przeszła a dalej rządzi. Zamiast królowa powiedziałbym "Żelazna Dama Polskiej Sceny Muzycznej" Chyba tylko Wodnik Wodnika zrozumie ;)
Polecamy

Doda już wcześniej nagrała swój cover piosenki "Krakowski Spleen" Maanamu na potrzeby albumu zatytułowanego "Dorota" z 2019 roku. Była to płyta z coverami piosenek, które kochała jej babcia.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.