Donald Trump udostępnił mema z grupą Nickelback

03.10.2019 11:01
Nickelback|undefined Fot. kadr z wideo

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump wykorzystał fragment teledysku Nickelback i udostępnił na swoim Twitterze mema z popularnym zespołem.

W przyszłorocznych wyborach prezydenckich w USA, Donald Trump będzie walczył o reelekcję. Według specjalistów największe szansę na walkę z obecnym prezydentem w głosowaniu ma Joe Biden z Partii Demokratycznej. Trump najwyraźniej chce jak najlepiej przygotować się do rywalizacji. Polityk zlecił prezydentowi Ukrainy śledztwo w sprawie syna Bidena, które zostało wcześniej wstrzymane. 

Donald Trump udostępnił mema z grupą Nickelback

Hunter Biden, syn Joe'a mimo braku doświadczenia w sektorze energetycznym oraz bez znajomości sytuacji panującej na Ukrainie został członkiem zarządu firmy Burisma Holding w 2014 roku, gdzie otrzymywał ogromne wynagrodzenie. Jak donoszą amerykańskie media, jego pensja mogła nawet 50 tysięcy dolarów miesięcznie. Tuż przed ogłoszeniem Joe'a Bidena, że będzie kandydował w wyborach prezydenckich, jego syn przestał pełnić dochodową funkcję.

Przeczytaj także

Donald Trump chcąc podkreślić rzekomo szemrane działania rywala, udostępnił na Twitterze post, który szybko rozpowszechniły serwisy informacyjne. Polityk opublikował zdjęcie Bidena i jego syna grających z ukraińskim dyrektorem w golfa. Fotografia została nałożona na kadr z klipu "Photograph" Nickelback. Ze względu na naruszenie praw autorski, wpis zniknął z profilu prezydenta.

Utwór "Photograph" pochodzi z albumu "All the Right Reasons" z 2005 roku. Słowa piosenki odnoszą się do okresu dojrzewania Chada Kroegera, który napisał tekst do ballady. Początkowo grupa planowała umieścić numer na płycie w wersji akustycznej. Ostatecznie w refrenach dograno partie gitar elektrycznych.

Zobacz też: Przemówienie Grety Thunberg przerobiono na death metal. Dziewczyna skomentowała wideo

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.