Dustin ze „Stranger Things” w coverze „Porch” Pearl Jam

Maciej Koprowicz
30.11.2017 12:37
Dustin ze „Stranger Things” w coverze „Porch” Pearl Jam Fot. kadr z wideo, PAWEL SKRABA/REPORTER/EAST NEWS

Dzieciaki wcielające się w mieszkańców Hawkins mają talent nie tylko do aktorstwa. Okazują się także zdolnymi muzykami, którzy doskonale czują rocka.

„Stranger Things”, serial ze stajni Netflixa, stał się prawdziwym popkulturowym fenomenem. Widzowie pokochali tajemniczych nastolatków z lat 80. Nie tylko namiętnie oglądają kolejne odcinki, ale także chcą wyglądać tak jak oni i ubierać się jak oni. Rewelacyjne dzieciaki z miejsca stały się idolami nie tylko swoich rówieśników.

Aktorzy ze „Stranger Things” mają wszelkie dane ku temu, by podbić showbiznes. Ich zainteresowania nie ograniczają się zresztą tylko do świata filmu i telewizji. Już dwóch członków obsady ujawniło swój talent muzyczny. Finn Wolfhard, czyli serialowy Mike niebawem wyda debiutancką EP-kę swojego zespołu Calpurnia. 

Swoją kapelę ma także Gaten Matarazzo, czyli ekranowy Dustin Henderson. Złożony z nastolatków zespół działający w stanie New Jersey nazywa się work_in_progress i już koncertuje w USA. Młodociana gwiazda kina pełni oczywiście obowiązki frontmana.

Grupa ma w repertuarze między innymi utwory Pearl Jam. Na swoim instagramowym profilu zamieściła fragment wykonania piosenki „Porch” z kultowego debiutu grunge'owców, „Ten” z 1991.

Wróżycie 15-letniemu Gatenowi karierę gwiazdy rocka?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.