Dzięki Nickelback rozstaniesz się z godnością!

Magda Słomka
16.09.2015 10:34
Dzięki Nickelback rozstaniesz się z godnością! Fot. kadr z wideo, Faith Moran / Splash News / East News

Nickelblock to aplikacja, która sprawi, że przestaniesz w końcu przeglądać zdjęcia byłego partnera na Facebooku. Jak Chad Kroeger i spółka się do tego przyczynią?

Kto z Was nie zna tych kompromitujących momentów w życiu, gdy wiedzeni najprawdopodobniej alkoholową potrzebą natychmiastowego kontaktu z byłym partnerem/partnerką, wydzwanialiście do nich o 4 nad ranem...? Oczywiście nie wmawiamy nikomu nałogu, przecież na trzeźwo też można dostać furii telefonicznej. Wszystkie dobre, doświadczone ciotki powiedzą Wam, że to w 9 na 10 przypadków nie był dobry pomysł...

W dobie Facebooka jest jeszcze gorzej. Zablokowanie postów eks wcale nie zapobiegnie mechanicznemu spoglądaniu na jego profil.

Jak temu zapobiec? Z pomocą w momentach trwogi przyjdzie Wam zespół Nickelback! Aplikacja Nickelblock dobrze zna Wasze umysły i wie, jak ukarać Was za wstydliwe czyny. Wystarczy, że spróbujecie wejść na niepożądany profil, a w tle zacznie rozbrzmiewać ballada zespołu Nickelback zatytułowana „Photograph”. Podobno „nie przestaje grać, dopóki Ty nie przestajesz śledzić”...

Niestety, ku smutkowi niejednego, ta aplikacja nie istnieje naprawdę... Na pomysł nagrania filmu o aplikacji marzeń desperatów wpadła kobieca grupa komediowa.  

Jaki zespół odwiódłby Was od dzwonienia do swojego/swojej eks?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.