Dzisiaj premiera "Ostatniej Płyty" Kultu. Posłuchaj albumu

28.05.2021 12:31
Kult z "Ostatnią płytą" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Jak brzmi najnowsza płyta Kultu. Sprawdźcie, czy ten album skradnie Wasze serca.

28 maja 2021 roku Kult wydał swój najnowszy krążek zatytułowany "Ostatnia Płyta". Mimo takiej nazwy, Kazik w jednym z wywiadów wyznał, że wcale nie jest to ostatni krążek zespołu. Jak brzmi płyta Kultu, na której znalazło się aż 16 utworów?

Polecamy

Dzisiaj premiera "Ostatniej Płyty" Kultu. Posłuchaj albumu

Jeszcze 5 maja wystartował preorder "Ostatniej płyty" Kultu i łatwo się domyślić, że zainteresowanie było naprawdę spore. Patrząc na sklep SP Records można zauważyć, że album kapeli w formie białych i pomarańczowych winyli już jest wyprzedany. Fani niecierpliwie czekali na nowe wydawnictwo Kultu i w końcu możemy przesłuchać płytę w całości w serwisach streamingowych. Przekonajcie się zatem, jak brzmi "Ostatnia Płyta":

W wywiadzie dla magazynu Teraz Rock, Kazik wyznał, czy "Ostatnia Płyta" będzie rzeczywiście ostatnia:

Nie dorabiamy do tytułu albumu żadnej filozofii. Choć bez wątpienia mnóstwo ludzi będzie i tak myślało, że chodzi o ostatnią płytę w karierze – bo do ludzi można mówić, wyjaśniać, tłumaczyć, a oni i tak wiedzą swoje. A płyta akurat na daną chwilę będzie ostatnia – co nie oznacza, że nie będzie następnych. Bo będą.

Kult będziemy mogli zobaczyć na żywo już niebawem w Krakowie. Zespół zagra plenerowy koncert 27 sierpnia 2021. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w cenie od 120 zł do 160 zł.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.