Eddie Vedder udostępnił kolejny singiel. Na nowym krążku usłyszymy teksty jego zmarłego ojca

14.01.2022 15:04
Eddie Vedder udostępnił kolejny singiel. Na nowym krążku usłyszymy teksty jego zmarłego ojca Fot. KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Wokalista zaprezentował światu swój nowy singiel "Brother The Cloud". Lider Pearl Jam zdradził również sporo szczegółów dotyczących nowego krążka - w tym m.in. listę gości specjalnych, która prezentuje się bardzo imponująco.

Eddie Vedder zaprezentował nowy singiel

Tym razem wokalista Pearl Jam Eddie Vedder podzielił się z fanami piosenką "Brother The Cloud". Artysta ujawnił również pełną listę utworów z nadchodzącego wydawnictwa "Earthling".

Polecamy

"Brother The Cloud" to następca utworów "Long Way" i "The Haves". Wszystkie znajdą się na płycie "Earthling", która ukaże się już 11 lutego 2022 roku. Będzie to pierwszy solowy krążek Eddiego Veddera od czasu wydanego w 2011 roku "Ukulele Songs".

Poniżej posłuchacie nowego kawałka:

Polecamy

Eddie Vedder ujawnił też, że na płycie "Earthling” gościnnie wystąpią Stevie Wonder, Elton John, Ringo Starr i - co najważniejsze - jego zmarły ponad czterdzieści lat temu ojciec, Edward Louis Severson, Jr.

Tak natomiast prezentuje się lista utworów krążka "Earthling":

 1. Invincible 
 2. Power of Right
 3. Long Way
 4. Brother the Cloud
 5. Fallout Today
 6. The Dark
 7. The Haves
 8. Good and Evil
 9. Rose of Jericho
 10. Try
 11. Picture
 12. Mrs. Mills
 13. On My Way

Przypominamy też, że Eddie Vedder w 2022 roku wybierze się w trasę koncertową z Pearl Jam, w ramach której odwiedzi także Polskę. Zespół zagra 14 lipca w Tauron Arenie Kraków. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.