„Enter Sandman” w wykonaniu 10-letniego uczestnika talent show

Aleksandra Degórska
15.04.2016 13:28
|north Fot. kadr z wideo

Ten smarkacz daje czadu na scenie, aż miło posłuchać. Poznajcie kolejnego uzdolnionego malucha.

Rosną jak na drożdżach, ciągle hałasują, rysują po ścianach, wyją, gdy nie chcesz im kupić lizaka. Dzieci są jak tornado - jak już się rozkręcą, to zmiotą wszystko z powierzchni ziemi. Ale takie są prawa natury - póki człowiek jest młody musi wyszaleć się i wszystkiego spróbować.

W tym momencie życia ważną rolę pełnią rodzice, którzy powinni tę energię skierować w odpowiednim kierunku. Najlepiej jeśli starzy słuchają dobrej muzyki wtedy i dzieciak sięgnie prędzej czy później do płytoteki rodziców i zacznie wymiatać na powietrznej gitarze. Potem pojawia się pierwszy instrument, następnie lekcje gry, a nawet amatorska kapela. Oczywiście nie wszyscy kończą jako gwiazdy rocka, ale miłe wspomnienia z lat dzieciństwa zostają.

Jednak Ci bardziej zdolni poświęcają swoje życie mocnemu graniu i próbują swoich sił tu i ówdzie. Jako potwierdzenie możemy podać pewnego 10-latka, który kocha metal całym swoim malutkim serduszkiem. Callum McPhie uczestniczył w australijskim talent show, gdzie wykonał słynny numer Metalliki w taki sposób, że cała sala dosłownie oszalała!

Czy jest to może nieślubny syn Jamesa Hetfielda?

Dzieciak z poważną miną przebierał paluszkami po gryfie gitary, machał długimi puklami włosów. Urwis ma taki wokal, który w ogóle nie kojarzy się ze słodkim maluchem. Kiedy zdążył się tego wszystkiego nauczyć - nie wiadomo. Zapewne zamiast grać z kumplami na podwórku w piłkę nożną siedział w domu z gitarą i próbował naśladować swoich muzycznych idoli.

Callum McPhie stał się uczestnikiem talent show, którego szczególnie polubiła Kelly Osbourne. Obiecała ona nawet mu spotkanie ze swoim słynnym ojcem. W poprzednich etapach maluch wykonał również numer Ozzy'ego Osbourne'a.

A może maluch jest odnalezionym po latach wnukiem Randy'ego Rhoadsa?

Mały metalowiec to kolejny uczestnik talent show, który powoduje, że szczęka wszystkim opada. Podobny szok wywołała śpiewaczka operowa, która zaskoczyła wszystkich swoim coverem AC/DC.

Również pewien wykonawca utworu „Unanswered” zespołu Suicide Silence wywołał szok w programie telewizyjnym. Warto również wspomnieć o Edel Pierre, który niesamowicie zaśpiewał utwór Led Zeppelin oraz o małej dziewczynce wykonującej hit Scorpions.

Jak oceniacie występ 10-letniego gitarzysty?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.