Eric Clapton napisał piosenkę z antyszczepionkowcem. O czym opowiada "Heart of a Child"? [WIDEO]

29.12.2021 15:17
Eric Clapton Fot. Invision/Invision/East News

Eric Clapton nie kryje swojej niechęci do szczepionek. Razem z antyszczepionkowcem napisał utwór o tym, by nie wierzyć za mocno mediom.

Eric Clapton wydał nowy utwór zatytułowany "Heart of a Child", który został napisany razem z Robinem Monottim, architektem i działaczem antyszczepionkowym. O czym opowiada najnowszy utwór Claptona?

Polecamy

Eric Clapton napisał piosenkę z antyszczepionkowcem. O czym opowiada "Heart of a Child"? [WIDEO]

Gitarzysta poznał Robina Monottiego podczas wywiadu w tym roku. Eric Clapton wypowiadał się na temat swoich poglądów dotyczących pandemii i szczepień. Okazało się, że panowie mają podobne poglądy i się zaprzyjaźnili. Owocem ich współpracy jest najnowszy utwór "Heart of a Child", w którym poruszono temat m.in. uzależnienia od telewizji i telefonu.

Polecamy

Eric Clapton niejednokrotnie krytykował szczepionki, chociaż sam się zaszczepił. Muzyk wyznał, że po zabiegu miał długotrwałą reakcję na szczepienie, m.in. drętwienie rąk. Clapton cierpi na neuropatię, czyli uszkodzenie nerwów obwodowych, które utrudnia grę na gitarze.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.