„Eros” zespołu Deftones jednak ujrzy światło dzienne?

Magda Słomka
20.01.2015 16:54
„Eros” zespołu Deftones jednak ujrzy światło dzienne? Fot. materiały prasowe

Już jest! Co prawda nie płyta, ale przeciek ze studia, gdzie muzycy nagrywali materiał stworzony jeszcze za życia basisty Chi Chenga. Posłuchajcie nieznanego kawałka

W listopadzie 2008 roku podczas nagrywania nowego albumu o roboczym tytule „Eros” basista zespołu Deftones, Chi Cheng, uległ groźnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego zapadł w śpiączkę. Zespół postanowił, że utwory z tej sesji nagraniowej nigdy nie ujrzą światła dziennego. Niestety muzyk już się nie obudził – zmarł 13 kwietnia 2013 roku. Dokładnie dwanaście miesięcy później, wokalista Deftones, Chino Moreno, opublikował jednak piosenkę pochodzącą z „Erosa” zatytułowaną „Smile”.

Czas leczy rany – okazuje się, że najwyraźniej ostatecznie muzycy zmienili zdanie i zdecydowali, że „Eros” się ukaże... Ktoś o pseudonimie Miserable Meatbag wrzucił do sieci materiał filmowy pochodzący ze studia nagraniowego. Film o nazwie „Deftones. Eros. In Studio.”, który został nakręcony w  trakcie nagrywania instrumentalnego kawałka na płytę „Eros”. Posłuchajcie nieznanego wcześniej materiału zespołu i obejrzyjcie niepublikowane zdjęcia!

Oprócz nagrania, na Facebookowym profilu grupy Deftones pojawiło się zdjęcie ze studia nagraniowego.

deftones fb

Chyba coś jest na rzeczy... Myślicie, że „Eros” ukaże się naprawdę, a Chi Chang chciałby żeby sprawy nabrały właśnie takiego obrotu?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.