Evan Rachel Wood skomentowała pozew Marilyna Mansona: "prawda jest po mojej stronie"

16.03.2022 11:14
Evan Rachel Wood skomentowała pozew Marilyna Mansona: "prawda jest po mojej stronie" Fot. Invision/Invision/East News

Marilyn Manson postanowił pozwać Evan Rachel Wood. Aktorka oskarżyła go o wiele przestępstw natury seksualnej, znęcanie się fizyczne i psychiczne, a także grooming.

Wood skomentowała pozew, który wytoczył jej Manson

Manson początkowo wystosowywał oświadczenia, w którym podważał słowa swojej byłej narzeczonej, ale na początku 2022 roku postanowił publicznie oskarżyć ją o zniesławienie, a także fałszowanie dowodów - w tym listu od agenta FBI. Pozew wpłynął do Sądu Najwyższego w Los Angeles.

Polecamy

Aktorka promuje obecnie swój film dokumentalny "Jak feniks", w którym opowiada o swoich doświadczeniach ze związku z Mansonem, a także pokazuje walkę o ratyfikację ustawy "Phoenix Bill" i pomaga innym ofiarom przemocy domowej. Wood wyjaśniła w rozmowie z prowadzącymi The View, że nie zamierza się tym przejmować:

Jestem pewna, że prawda jest po mojej stronie, a ten pozew został wystosowany w momencie, gdy światło dzienne ujrzy mój dokument. To celowe zagranie. Nie zrobiłam tego filmu, by oczyścić swoje imię - robię to po to, by chronić ludzi. Żeby bić na alarm, że są na tym świecie ludzie niebezpieczni. On jest jedną z takich osób. Nie chcę, żeby ktokolwiek się do niego zbliżał. Możecie sobie o mnie myśleć co chcecie. Ja się nie cofnę.

Pozew Mansona ma trafić przed ławę przysięgłych. W nim, Manson i jego prawnicy oskarżają Wood o włamanie się do komputerów muzyka i "korzystanie z fikcyjnego konta e-mail, z którego tworzyła dowody przeciwko Mansonowi".

Polecamy

Kolejne oskarżenia są równie ciężkie - według nich, Wood podszywała się pod agenta FBI w celu tworzenia fikcyjnych historii o tym, że domniemane ofiary Warnera były w niebezpieczeństwie. Wokalista postanowił wypowiedzieć się na temat całej sprawy na Instagramie, pisząc:

Nadejdzie czas, kiedy będę mógł się podzielić większą ilością informacji na temat ostatniego roku. Do tego czasu będę musiał pozwolić faktom mówić za siebie.

Na HBO Max 14 marca 2022 roku pojawił się natomiast wspomniany film "Jak feniks", z którego dowiadujemy się m.in. że Evan Rachel Wood dokonała aborcji w trakcie związku z Mansonem. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.