Evan Rachel Wood wyznała, że Marilyn Manson się nad nią znęcał. Opublikowała też oświadczenia innych kobiet

01.02.2021 15:59
Evan Rachel Wood wyznała, że Marilyn Manson się nad nią znęcał. Opublikowała też oświadczenia innych kobiet Fot. SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Znana aktorka oskarżyła swojego byłego narzeczonego o to, że ten się nad nią znęcał i "wyprał jej mózg", gdy byli parą w latach 2007-2010. Udostępniła również oświadczenia jego innych byłych partnerek.

Manson znęcał się nad Evan Rachel Wood? Aktorka oskarżyła go o "pranie mózgu"

Evan Rachel Wood napisała 1 lutego 2021 roku na swoim Instagramie oświadczenie, w którym wyznała, że Marilyn Manson się nad nią znęcał, gdy byli parą. Amerykańska aktorka stwierdziła, że nie może już dłużej żyć w kłamstwie i chciała rzucić światło na działania "niebezpiecznego człowieka, zanim ten zrujnuje kolejne życia".

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu Wood:

Mój oprawca nazywa się Brian Warner, znany także jako Marilyn Manson. Zaczął stosować wobec mnie child grooming, gdy byłam nastolatką, a przez kolejne lata się nade mną znęcał. Wyprał mi mózg i zostałam zmanipulowana do bycia posłuszną. Nie mogę już żyć dłużej pod groźbą zemsty, zniesławienia, czy szantażu. Chcę rzucić światło dzienne na działania tego niebezpiecznego mężczyzny i skrytykować branże, które pozwalały mu na jego działalność, zanim on zrujnuje kolejne życia. Stoję razem z innymi ofiarami, które nie będą już milczeć. 
Polecamy

Zgodnie z oświadczeniem, Evan Rachel Wood udostępniła na Instagram Stories słowa czterech kolejnych kobiet, które były w związku z Mansonem - Ashley Walters, Sary McNeilly, Ashley Lindsay Morgan oraz Gabrielli. Wszystkie wspomniane napisały, że cierpią z powodu zespołu stresu pourazowego po swoich doświadczeniach z Mansonem. Walters napisała, że:

Krzywda, którą sprawił swoim ofiarom, jest jasna. On wciąż sprawia ból wielu innym osobom i nie mogę patrzeć na to z boku. Brian Warner musi być pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny.

Sarah McNeilly dodała, że jej zdaniem "Mansona podnieca rujnowanie życia innych", a także sama chce zobaczyć, jak "Brian zostaje ukarany za swoje zło". Gabriella podzieliła zdanie wspomnianych kobiet, wyjaśniając też, że "nie jest ofiarą - jest ocalałą", a "bycie bezkarnym jest po prostu niesprawiedliwe wobec innych osób".

Na razie Manson, ani jego management nie odpowiedzieli na oświadczenia Wood, Walters, McNeilly, Morgan i Gabrielli. Poniżej możecie zobaczyć oryginalny post Evan Rachel Wood:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.