Evanescence powraca z nowym singlem. Posłuchajcie "The Game is Over"

01.07.2020 09:44
Evanescence powraca z nowym singlem. Posłuchajcie "The Game is Over" Fot. Sakura / WENN.com/agestock/East News

Evanescence wydał "Wasted on You" w kwietniu 2020 roku. Zespół wówczas zapowiedział też pierwszy album od 9 lat. Teraz udostępnili kolejny zwiastun nadchodzącego krążka.

Amy Lee i reszta jej kompanii w tekście odnosi się do braku autentyczności i presji, która jest wywoływana przez "noszenie masek" oraz sprawianie pozorów we współczesnym świecie.

Evanescence pokazało kolejny singiel z nowej płyty

Piosenki "The Game is Over" możecie posłuchać w odtwarzaczu poniżej:

Przeczytaj także

Tak na temat utworu w oficjalnym oświadczeniu wypowiedziała się Amy Lee:

Ten utwór jest o byciu zmęczonym udawaniem. O maskach, które zakładamy dla innych, by sprawić, że czują się komfortowo, chociaż w środku czujemy się zupełnie inaczej. Wszystko po to, by spełniać jakieś społeczne normy, żeby nie wyglądać na "zbyt dziwnych", czy nieprzyjemnych.

"The Game is Over" to obietnica wobec samej siebie - zamierzam być bardziej "sobą". Nie mogę jej zamknąć, bo już dłużej nie wytrzymam. To także modlitwa, by stać się lepszą, nie czuć się źle.

Nowy album Evanescence nosi tytuł "The Bitter Truth", a reszta świeżych kawałków zostanie udostępniona na przestrzeni 2020 roku. Zespół zapowiedział również klip do "The Game is Over", który ma zadebiutować w piątek 3 lipca.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.