Faith No More ukołysze (nie tylko) twoje dziecko

Urszula Drabińska
19.09.2014 14:56
Faith No More ukołysze (nie tylko) twoje dziecko

Martwisz się o edukację muzyczną kolejnego pokolenia? Dzięki Twinkle Twinkle Little Rock Star już nie musisz. Do grona artystów, z których utworów zrobiono kołysanki, dołączyli właśnie Faith No More.

O gust muzyczny warto zacząć dbać od samego początku. Jeśli w domu waszym, waszego rodzeństwa, wujostwa, sąsiadów pojawił się niedawno nowy, mały człowieczek, koniecznie zaserwujcie mu prezent. Niech do snu od teraz słucha najświeższych kołysanek Faith No More – „Falling to Pieces”, „From Out of Nowhere” albo „Easy”. Niech od maleńkości uczy się, co dobre.

Z próbkami dziecięcych wersji utworów zapoznać się można tutaj. Cały, niemal 50-minutowy, album „Lullaby Versions of Faith No More” dostępny jest od 16 września 2014 roku. Możecie być pewni, że nawet największy wyjec nie wysłucha tego do końca i wszyscy szybko odzyskają spokój.

Inne rockowe przeboje w usypiającej wersji

Faith No More nie są pierwszymi, których Twinkle Twinkle Little Rock Star wzięło na tapetę. Metallica, Korn, System of a Down, Iron Maiden, Slipknot, Slayer, A Perfect Circle, Tool, Guns N’ Roses – wybierzcie, co lubicie najbardziej. Nikt nie poda Was do sądu za indoktrynację czy też katowanie zbyt ostrymi dźwiękami delikatnych uszu noworodka. A może za kilkanaście lat oszczędzone nam będzie słuchanie jakiejś Margaret czy kolejnego Dawida Kwiatkowskiego.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.