Fall Out Boy zagrał dla “Wielkiej Szóstki”

Magda Słomka
14.10.2014 14:40
Fall Out Boy zagrał dla “Wielkiej Szóstki” Fot. facebook.com

Amerykański kwartet maczał palce przy produkcji komedii o narodzinach superbohatera. Mowa o najnowszej produkcji Disneya. Czym grupa zaskoczyła fanów?

Zespół stworzył piosenkę i udostępnił teledysk na potrzeby nowego animowanego filmu Disneya „Big Hero 6”. Film był inspirowany jednym z komiksów opublikowanych przez wydawnictwo Marvel.

Na stronie internetowej Fall Out Boy pojawił się wpis:

Pracowaliśmy nad tym chwilę, pora wyciągnąć kota z worka...

Bohater kotem raczej nie jest. To dmuchany robot o imieniu Baymax, który zostanie wmieszany ze swoim twórcą - Hiro - w kryminalną intrygę rozgrywającą się w fikcyjnej metropolii - San Fransokyo.

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że nagraliśmy piosenkę do najnowszego filmu Disneya „Big Hero 6”. Kawałek nazywa się „Immortals” (...) i niedługo zostanie udostępniony także w wersji winylowej.

Do zobaczenia w San Fransokyo!

”Big Hero 6” trafi do kin za oceanem 7 listopada 2014 roku. Polska premiera filmu odbędzie się 28 listopada.

Ostatnim wydawnictwem Fall Out Boy była płyta „Save Rock and Roll” z 2013 roku. Końcowy numer o tym samym tytule został nagrany z udziałem Eltona Johna. Może stąd pomysł kolaboracji z Disneyem? Kto nie pamięta wielkiego hitu „Can You Feel The Love Tonight” z „Króla Lwa”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.