Fan Iron Maiden został pobity przez ochroniarzy. Bruce Dickinson przerwał koncert [WIDEO]

06.09.2019 15:21
Iron Maiden|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista Iron Maiden był wściekły i zasugerował, żeby podać do sądu właścicieli areny, w której doszło do nieprzyjemnego zajścia.

Podczas koncertu Iron Maiden 5 września 2019 w Tacoma Dome w Waszyngtonie doszło do bardzo nieciekawej sytuacji. Bruce Dickinson przerwał koncert, żeby poinformować widownię o tym, że na backstage'u znajduje się pobity fan. Okazuje się, że mężczyzna został pobity przez 10 ochroniarzy.

Fan Iron Maiden został pobity przez ochroniarzy. Bruce Dickinson przerwał koncert

Przed zapowiedzeniem utworu "The Evil That Men Do" mocno podenerwowany Bruce Dickinson opowiedział o całym zajściu z młodym fanem:
 

Mamy na backstage'u fana Iron Maiden, który dostał łomot od 10 ochroniarzy. Widziałem, jak jeden z nich nachylił się nad barierkami i uderzył dzieciaka połowę mniejszego od siebie 4 razy prosto w twarz.
Przeczytaj także

Bruce Dickinson był wściekły, że doszło do takiej sytuacji właśnie na koncercie jego kapeli:

Zagraliśmy na tej trasie dla kilku tysięcy ludzi i to pierwsza taka sytuacja. Nie wiem, czy takie rzeczy zdarzają się w tym budynku często, nie wiem, czy to objaw piep*zonego szaleństwa. Mam nadzieję, że dzieciak otrzyma odpowiednią opiekę, bo jego rany na  głowie mocno krwawią.

Wokalista zasugerował, by podać do sądu Tacoma Dome i poprosił również o pomoc fanów, by podzielili się nagraniami czy innymi dowodami, które mogłyby pomóc w ukaraniu sprawców całego zamieszania. Zobaczcie wideo z przemówienia Dickinsona:

Miejmy nadzieję, że sprawcy poniosą konsekwencje i nie dojdzie więcej w tym miejscu do sytuacji, gdy fani zamiast bawić się na koncercie, trafiają pobici do szpitala.

Zobacz także: Fanka Iron Maiden pojedzie na 24 koncerty zespołu, aby zebrać pieniądze dla kobiet chorych na raka

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.