Fan Korna oświadczył się na spotkaniu z zespołem

Jakub Gańko
12.11.2015 13:05
Fan Korna oświadczył się na spotkaniu z zespołem Fot. kadr z wideo

Oświadczyny na koncertach rockowych to nieczęsty, ale niewątpliwie efektowny pomysł. Tym razem jeden z fanów Korna posunął się jeszcze dalej...

Słyszeliśmy już o oświadczynach na występach Metalliki czy Napalm Death. Michael Devin, basista Whitesnake, poprosił o rękę znaną z serialu „Rodzina Soprano” Dreę de Matteo w trakcie koncertu swojego zespołu. Z podobnym pomysłem na spotkaniu z grupą muzyczną jednak jeszcze się nie zetknęliśmy.

Niejaki Derek Dodson zadał swojej dziewczynie to najważniejsze pytanie w trakcie tzw. „meet and greet” z muzykami Korna. Obecność grupy przy tym wydarzeniu nie była przypadkowa: para poznała się poniekąd dzięki wspólnej fascynacji twórczością Jonathana Davisa i spółki. Derek zwrócił uwagę swojej przyszłej wybranki w sklepie spożywczym, ponieważ miał na sobie t-shirt zespołu. Poznali się co prawda dopiero nieco później, jednak to koszulka zaważyła na ich dalszej znajomości.

Zobaczcie to na własne oczy:

Narzeczonym życzymy wszystkiego najlepszego. Mamy nadzieję, że para „jest tu, by zostać” i nie będzie „się od siebie oddalać”.

A Wy w obecności jakiego zespołu pragnęlibyście oświadczyć się swojej kobiecie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.