Fani Slayera rywalizują w "Screaming Slayer Challenge"

Joanna Chojnacka
21.06.2019 11:14
Slayer|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Tysiące fanów nagrało, jak krzyczy hasło "Slayerrrr!" w nietypowych okolicznościach. Wszystko przez internetowy "Screaming Slayer Challenge".

Grupa Slayer to jeden z najpopularniejszych thrashmetalowych bandów w historii muzyki. Jeśli ktoś ma służyć przykładem, jak trzeba wyglądać i co robić, żeby być "true metalem" to na pewno jest to stereotypowy fan Slayera. Jasne dżinsy, długie pióra, wysokie białe adidasy, zapełniona naszywkami skórzana kurtka i "Slayer k*rwa" na ustach, to typowy obrazek na koncertach formacji.

Fani tak bardzo kochają swoich idoli, że obchodzą nawet Światowy Dzień Slayera, który nie przypadkiem wypada 6 czerwca.

Slayer: Fani kontra Screaming Slayer Challenge

Tym razem, wielbiciele kapeli podążając za modą internetowych wyzwań, stworzyli swój własny challenge. Dzięki pomysłowi nie tylko zintegrowali się z innymi fanami, ale też oddali hołd ulubionej kapeli.

Przeczytaj także

Twórcy kanału Jhofffilms zaapelowali do swoich widzów, aby wysłali mu filmiki, na których będą krzyczeli hasło "Slayerrrrr!". Poprosił, aby zrobić to w zabawny sposób, w nietypowych miejscach, strojach czy okolicznościach. Efekt? Tysiące ludzi z całego świata zaczęło nagrywać widea na "Screaming Slayer Challenge", które złożyły się na zabawny film:

Na nagraniach widzimy ludzi krzyczących w miejscach publicznych, w lesie, na łące, rozwalających gitary, tłuczących butelki, zgniatających puszki. Istne szaleństwo, jak na slayerowych freaków przystało.

Zobacz też: Jason Momoa świetnie bawił się na koncercie Slayera: "było zaje*iście!" 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.