Fani wybrali najlepszy kawałek z „Appetite for Destruction” Guns N' Roses

Kamil Kacperski
05.07.2018 16:43
Guns N' Roses|undefined Fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK

Czytelnicy Metal Hammera wybrali najlepszy utwór Slasha i spółki pochodzący z ich debiutanckiej płyty. O dziwo, nie jest to ani „Sweet Child O' Mine”, ani „Paradise City”.

I nie, „Welcome to the Jungle” również nie wygrało w sondzie Metal Hammera. Czytelnicy tego pisma zdecydowali, że najlepszym utworem pochodzącym z debiutanckiego albumu Guns N' Roses jest „Rocket Queen”, czyli kawałek, który zamyka „Appetite for Destruction”. Piosenka zdobyła łącznie aż 21% wszystkich głosów czytelników.

Jakie utwory znalazły się jeszcze na podium? Drugie miejsce zajęło „Sweet Child O' Mine”, a podium zamknęło „Paradise City”. Przypomnijmy sobie zatem zwycięską piosenkę pochodzącą z debiutanckiego albumu Guns N' Roses:

Rocket Queen najlepszym utworem na Appetite for Destruction

W krótkim podsumowaniu, które znajdziemy na Metal Hammerze, twórcy sondy napisali, że każdy z 12 utworów znajdujących się na debiucie Guns N' Roses miał szansę wygrać:

Prawdę mówiąc, to wszystkie kawałki miały niezłe szanse na zwycięstwo - „Welcome to the Jungle”, „Sweet Child O' Mine”, „Paradise City”, czy „My Michelle”... to niesamowite, że ten jeden album mógł wyprodukować tyle rock 'n' rollowych hymnów. Ale według was to właśnie ostatni utwór, czyli „Rocket Queen” okazał się być najlepszym na „Appetite for Destruction”, zdobywając 21% wszystkich głosów.

Tak za to prezentowała się pełna lista. Zgadzacie się z wyborami czytelników Metal Hammera?:

 1. Rocket Queen
 2. Sweet Child O' Mine
 3. Paradise City
 4. Nightrain
 5. Welcome to the Jungle
 6. It's So Easy
 7. Mr. Brownstone
 8. My Michelle
 9. Out Ta Get Me
 10. Think About You
 11. You're Crazy
 12. Anything Goes

Guns N' Roses w Polsce

W 2018 zespół Guns N’ Roses po raz drugi dotrze do Polski w ramach trasy „Not In This Lifetime Tour”. Po pamiętnym występie 20 czerwca 2017 w Gdańsku Gunsów w składzie ze Slashem i Duffem McKaganem będzie można zobaczyć na koncercie 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Towarzyszyć im będą zespoły Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown. Bilety na koncert dostępne są na eBilet.pl w cenie od 220 zł.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.