Fani zrobili ognisko na koncercie Slipknota. Zespół przerwał występ

04.11.2021 13:17
Fani zrobili ognisko na koncercie Slipknota. Zespół przerwał występ Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Slipknot ma bardzo oddanych fanów, którzy są pełni pasji. Przedstawili to podczas ostatniego koncertu grupy w Arizonie, kiedy podpalili krzesełka.

Fani Slipknota podpalili krzesełka na koncercie zespołu

"Maggots" pomogli reputacji fanom metalu, kiedy to podczas koncertu Slipknota w Phoenix postanowili podpalić krzesełka, a następnie tańczyć wokół nich. Całość miała miejsce 2 listopada 2021 roku, a koncert w Arizonie był na szczęście na zewnątrz, więc sytuacja nie była aż tak skrajnie zagrażająca życiom uczestników.

Polecamy

Według uczestników koncertu i bazując na wideo, które pojawiły się w sieci, apogeum pożaru osiągnięte zostało podczas "All Out Life", niedługo po tym, gdy widownia zaśpiewała "Sto lat" na cześć Micka Thompsona (który obchodził swoje 48. urodziny 3 listopada).

Pożar/ognisko było na tyle poważne, że zespół został w końcu zmuszony do przerwania koncertu. Z tego powodu, zespół musiał wyciąć z setlisty aż dwa kawałki - mowa tutaj o "Duality" oraz "Spit It Out". Podobno na miejscu pojawiły się nawet wozy strażackie.

Polecamy

Slipknot właśnie pracuje nad nową płytą, a Corey Taylor twierdzi, że nowe piosenki "będą robiły dym na koncertach". Miejmy nadzieję, że mówił to w metaforycznym sensie. Dodał, że niektóre kawałki mają być tak ciężkie, że aż przestraszą fanów.

Album ma pojawić się w 2022 roku i będzie następcą krążka "We Are Not Your Kind" z 2019 roku. Nowe piosenki usłyszymy zapewne podczas polskiego koncertu. Slipknot zagra 7 sierpnia 2022 roku w Ergo Arenie. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.