Flea z Red Hot Chili Peppers zagra w filmie z Russelem Crowe i Nicole Kidman

Maciej Koprowicz
31.08.2017 13:50
Flea z Red Hot Chili Peppers zagra w filmie z Russelem Crowe i Nicole Kidman Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Basista wystąpi w „Boy Erased” w reżyserii Joela Edgertona. To nie będzie pierwszy raz Pchły na wielkim ekranie.

Każdy fan Red Hot Chili Peppers wie, że Michael Balzary to prawdziwy człowiek renesansu. Wśród jego licznych pasji jest również film. Obdarzony specyficzną urodą Flea to znakomity aktor charakterystyczny, a jego zdolności doceniło już kilkunastu reżyserów.

Najbardziej zwariowany członek Peppersów ma w dorobku występy nawet w bardzo znanych filmach. Oglądaliśmy go między innymi w drugiej i trzeciej części „Powrotu do przyszłości” w roli Douglasa J. Needlesa, jako Budda w „Moim własnym Idaho”, Kieffera w „Big Lebowskim” i muzyka w „Las Vegas Parano”. Flea wróci na wielki ekran w kolejnym filmie w gwiazdorskiej obsadzie.

„Boy Erased” to ekranizacja pamiętnika Garrarda Conleya „Boy Erased: A Memoir of Identity, Faith, and Family”. Film opowie historię Jareda, syna pastora w kościele baptystów, który w wieku 19 lat ujawnia, że jest gejem. Otoczenie zmusza nastolatka do terapii, która ma wyleczyć go z homoseksualizmu.

W drugim filmie w reżyserii znanego aktora Joela Edgertona („Wielki Gatsby”, „Loving”) wystąpią między innymi znany z „Manchester By The Sea” Lucas Hedges (w głównej roli), Russel Crowe i Nicole Kidman. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się Flea. Dowiemy się tego w 2018 roku, kiedy planowana jest premiera „Boy Erased”.

Balzary wraz z kolegami z Red Hot Chili Peppers promował latem trasą koncertową swój najnowszy album, „The Getaway”. 25 lipca 2017 zespół dotarł do Krakowa, gdzie wystąpił na stadionie Cracovii.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.