Foo Fighters świętują bycie "globalnymi ikonami" na nagrodach VMA. Zagrali "Everlong" i inne hity

13.09.2021 13:18
Foo Fighters świętują bycie "globalnymi ikonami" na nagrodach VMA. Zagrali "Everlong" i inne hity Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Niedawno odbyły się MTV Video Music Awards 2021, podczas których grupa Foo Fighters została ogłoszona "globalnymi ikonami amerykańskiej muzyki". Zespół zagrał kilka hitów na imprezie z okazji tego wyróżnienia.

Foo Fighters na VMA - zobaczcie Everlong i inne hity

Foo Fighters pojawili się na scenie podczas MTV Video Music Awards 2021, gdzie zagrali medley składający się z utworów "Learn To Fly", "Everlong" oraz "Shame Shame" z ich najnowszego krążka "Medicine At Mindnight". Taylor Hawkins napisał na swoich bębnach "Charlie R.I.P.", co było oczywiście hołdem dla zmarłego perkusisty The Rolling Stones, Charliego Wattsa. 

Polecamy

Po występie, Grohl i spółka odebrali statuetkę US Global Icon Award, a lider zespołu szybko podziękował wszystkim za to wyróżnienie. Występ i krótkie przemówienie Foo Fighters zobaczycie poniżej:

Polecamy

MTV postanowiło wybrać Foo Fighters swoimi globalnymi ikonami, ponieważ:

Mieli nieprawdopodobną karierę i wpływ na przemysł muzyczny przez kilkadziesiąt lat działalności, cały czas czas zachowując świeżość i będąc kreatywnymi.

Foo Fighters byli również nominowani w kategoriach: Najlepszy utwór rockowy, Najlepsza choreografia i Najlepsza kinematografia, ale niestety we wszystkich musieli uznać wyższość młodszych kolegów i koleżanek po fachu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.