Foo Fighters w coverze Rush!

Magda Słomka
30.01.2015 16:36
Foo Fighters w coverze Rush! Fot. imago stock&people / EAST NEWS

Amerykański zespół odbywa właśnie światową trasę koncertową, na której całkiem dobrze się bawi. Posłuchajcie, jak kapela zagrała cover kawałka „Tom Sawyer” grupy Rush!

Zespół Foo Fighters podczas 2,5 godzinnego show w Rio de Janeiro, które odbyło się 25 stycznia 2015 roku, zagrał aż cztery covery. Posłuchajcie ich niezwykle energetycznego wykonania kawałka „Tom Sawyer” zespołu Rush!

I jak Wam się podobało? Kapela grała ten utwór na scenie także w 2013 roku razem z członkami grupy Rush, podczas wprowadzania kanadyjskiej grupy do Rock And Roll Hall Of Fame. Podczas koncertu w Brazylii FF zagrali także inne covery: „Detroit Rock City” zespołu Kiss, „Stay With Me” kapeli The Faces i „Under Pressure” Queen.

Foo Fighters aktualnie znajdują się w trasie koncertowej promującej ich najnowszy krążek „Sonic Highways”. Co chwilę zerkamy nerwowo na zakładkę „koncerty” na stronie internetowej zespołu... Jeśli ktoś nie pamięta, Dave Grohl w wywiadzie z Makakiem zapowiedział, że Foo Fighters wystąpią w Polsce w 2015 roku!

Spójrzcie na setlistę, jaka pojawiła się na koncercie w Rio de Janeiro. Ciekawe czy na nas także czeka taki zestaw hitów...

Setlista:

 1. Something From Nothing
 2. Pretender
 3. Learn To Fly
 4. Breakout
 5. Arlandria
 6. My Hero
 7. Big Me
 8. Walk
 9. Cold Day
 10. In The Clear
 11. This is a Call
 12. Monkeywrench
 13. Skin + Bones
 14. Wheels
 15. Times Like These
 16. Detroit Rock City (Kiss)
 17. Tom Sawyer (Rush)
 18. Stay With Me (Faces)
 19. Under Pressure (Queen)
 20. All My Life
 21. These Days
 22. Outside
 23. Best Of You
 24. Everlong
Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.