Fred Durst chce zostać Rosjaninem?

Magda Słomka
09.10.2015 17:44
Fred Durst chce zostać Rosjaninem? Fot. REPORTER / East News

Muzyk zdradził, że nie wyklucza takiej możliwości. Ambasada Rosji zaprosiła lidera Limp Bizkit do zamieszkania na terenie Krymu...

Na początku września 2015 roku Fred Durst wyznał, że nie miałby nic przeciwko zaopatrzeniu się w rosyjski paszport i zamieszkaniu w tym kraju. Muzyk był pod wielkim wrażeniem Rosji po ostatnich odwiedzinach, czego wyraz dał na Instagramie...

Cholera. Już tęsknię za Rosją.

Wokalista zdradził, że władze Doniecka i Ługańska zaapelowały do zespołu, by zagrał koncert w tym miastach. Grupa się zgodziła. Trasa koncertowa Limp Bizkit po Rosji rozpocznie się 25 października 2015 roku i potrwa do 27 listopada 2015. Muzycy starają się teraz wcisnąć koncerty w tych miastach w swój napięty grafik. Skąd u Freda taki zachwyt?

Sposób w jaki media przedstawiają Rosję, pozostaje daleki od rzeczywistości. Chcę udowodnić ludziom, że to miejsce jest naprawdę świetne!

Ambasada Rosji poparła Dursta i umieściła na Twitterze wpis:

Fred Durst z Limp Bizkit powiedział, że chce zamieszkać na Krymie – zapraszamy!

Wiceprzewodniczący Rady Ministrów Krymu, Dmitry Polonsky, pozytywnie patrzy na przyjęcie do kraju nowego obywatela.

Mamy w zanadrzu wiele obszarów z piękną przyrodą, jestem więc pewien, że Durst znajdzie miejsce do osiedlenia się, które będzie w jego guście.

Polonsky dodał również, że wierzy, iż artyści chcą żyć na Krymie, ponieważ posiadają „zwiększone poczucie sprawiedliwości”.

Czują, że dziś sprawiedliwość pochodzi z Rosji, która stoi na straży zasad demokracji, wolności słowa i wolności wypowiedzi artystycznej. Ci ludzie chcą żyć tam, gdzie czują się wolni i jest im wygodnie.

Premier Republiki Autonomicznej Krymu, Siergiej Aksynov, wygłosił specjalne zaproszenie do światowej sławy muzyków, aktorów i sportowców. Prezes Rady Ministrów ma zamiar stworzyć na Krymie miasto-odpowiednik Beverly Hills. Aksynov zapewnił, że celebryci, którzy zdecydują się przenieść na stałe, nie spotkają się z żadnymi problemami administracyjnymi...

Przeprowadzka Dursta wcale nie wydaje się być aż tak nierealna... Trzy lata temu artysta poślubił Kseniyę Beryazinę, która urodziła się właśnie na Krymie. Czy to dzięki małżonce wokalista Limp Bizkit stanie się Rosjaninem?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.